У центрі Львова волонтери-медики надавали стоматологічні послуги учасникам АТО

|

Сьогодні, 2 вересня, у центрі Львова біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулася доброчинна акція медиків-волонтерів Медичного батальйону «Святого Серця»: безкоштовна імплантація та хірургічна допомога бійцям АТО. Про це з місця події повідомляє кореспондент Львівського порталу.

1

6

Соматологічні послуги бійцям надавали в сучасному автомобілі швидкої допомоги, який для Медбату передала канадська діаспора, а львівські волонтери переобладнали його під пересувну стоматологію. Відпрацювавши більше, як півроку в зоні АТО, автомобілі повернулися до Львова на ремонт. Лікарі-волонтери, які побували в зоні антитерористичної операції в складі Медичного батальйону «Святого Серця», особисто провели сьогодні огляд та стоматологічні операції для захисників України.

4

«В загальному в зоні АТО більше 1000 пацієнтів отримали безкоштовне стоматологічне лікування від наших волонтерів зі «Святого Серця». Крім нашої пересувної стоматології, в зоні АТО є ще більше десятка пересувних стоматологій, і майже на всіх полігонах є волонтерські стоматологічні кабінети», – розповідає Юрій Дмитришин, керівник Медичного батальйону «Святого Серця».

5

Нагадаємо, що батальйон «Святого Серця» неодноразово був в зоні бойових дій. Після тривалого перебування на території АТО, автомобілі потребували значного ремонту. Відтак уся техніка прибула до Львова. Кошти на відновлення автомобілів, за словами Ю.Дмитришина, допомогли віднайти Василь Веселий та Михайло Цимбалюк .

3

Керівник батальйону також додав, що вже скоро всі відремонтовані автомобілі «Святого Серця» повернуться в зону АТО – на територію Луганської області, аби вже там надати медичну допомогу бійцям та мирному населенню Донбасу.

2

Фото: Львівський портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.