ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартує обов’язкова реєстрація собак. Коти наступні?

Соломія Григор'єва, Львівський портал

|

З 1 вересня у Львові розпочинається обов’язкова реєстрація домашніх собак, згідно з правилами утримання і поводження з тваринами у місті Львові, передає кореспондент Львівського порталу.

90

Відтепер домашні собаки підлягають обов’язковій реєстрації незалежно від того утримають їх фізичні чи юридичні особи. Сама процедура реєстрації передбачає видачу власнику тварини жетону, який має бути почеплений на собаку, та внесення улюбленця до єдиного електронного реєстру.

Сьогодні зареєструвати свого собаку можна на ЛКП «Лев», а невдовзі і в будь-якій іншій ветеринарній клініці Львова. Водночас, реєстрацію домашнього звіра можна провести і в онлайн режимі.

«Власники собак мають чотири місяці, аби отримати реєстрацію на тварин. Вартість реєстрації становить усього 52 грн», – розповідає Оксана Кошак, директор ЛКП «Лев».

Також стало відомо, що слідкувати за реєстрацією домашніх тварин будуть правоохоронці. Вони ж будуть притягувати до відповідальності господарів, які не виконають обов’язкову реєстрацію у зазначений час.

Відтак на незаконослухняних власників собак накладатимуть символічні штрафи до 50 гривень. Та якщо порушення повторюватиметься декілька разів – домашнього улюбленця можуть навіть відібрати.

Однією з багатьох переваг цього впровадження є те, що відтепер загублених домашніх тварин буде дуже легко віднайти. Крім цього обов’язкова реєстрація забезпечить профілактику поширення захворювань, розповсюджувачами яких можуть буду домашні улюбленці. Також ця програма допоможе контролювати чисельність безпритульних тварин.

Зауважмо, що за бажанням також реєструють і котів, утім, на реєстраційний номер їх перевіряти не будуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *