ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина приймає чемпіонат України з гірських автоперегонів

|

На Львівщині «кипить» підготовка до чемпіонату України з гірських автоперегонів. Змагання відбудуться 2 – 3 вересня 2016 року на території Дрогобицького району Львівщини. Про це Львівському порталу повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

70

Організатори автомобільних змагань обіцяють глядачам цікаві та видовищні автоперегони. Також уболівальники матимуть можливість зблизька оглянути ралійну техніку та поспостерігати за напруженою боротьбою спортивних екіпажів.

У цьогорічних перегонах очікується участь 25 екіпажів з Волинської, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Дніпровської, Київської областей та м. Києва.

Відкриття змагань відбудеться 2 вересня 2016 року об 11.30 год. в. с. Модричі Дрогобицького району (поблизу санаторію «Нафтуся Прикарпаття»). Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

Змагання проводяться Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької райдержадміністрацій.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...