ОСТАННІ НОВИНИ

Туристів запрошують прогулятися місцями Івана Франка у Дрогобичі

|

За підтримки Туристично-інформаційного центру міста Дрогобича була розроблена та представлена мапа “Місця Івана Франка у Дрогобичі”.  На карті зазначено 36 місць, які безпосередньо пов’язані з життям та творчістю Івана Франка. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

1

 

За допомогою мапи можна відкрити для себе такі цікаві місця як, річку-потічок Побук та річку Тисмениця, де Іван Франко разом із товаришами купались та ловили руками рибу; ліс Гірка, де поет збирав гриби.

Реклама партнерів

На карті також зазначені місця, будівлі, костели, церкви, спогади про які можна прослідкувати у творах, поемах, оповіданнях Івана Франка. Наприклад, церкву Святої Трійці поет згадував у нарисі “У столярні”, романі “Перехресні стежки”, а костел Святого Варфоломія у поетичному творі “Похвала Дрогобича”, в нарисі “У столярні”, у романі “Борислав сміється”.

 

Карта доступна у Туристично-інформаційному центрі міста Дрогобича, який знаходиться за адресою  пл. Ринок 1, а також на сайті  http://drogtravel.com/category/excursions/self-exursions/

Фото: ЛОДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...