ОСТАННІ НОВИНИ

Державний архів Львівщини презентував онлайн-виставку «Тернистий шлях до Незалежності»

|

Із нагоди відзначення в Україні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності Державний архів Львівської області підготував тематичну онлайн виставку “Тернистий шлях до Незалежності”. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

1

Переглянути її можна на офіційному веб-сайті архіву, а також на офіційних сторінках “Архіви Львівщини”,“Державний архів Львівської області”, на офіційній сторінці групи “Державний архів Львівської області” у мережі Facebook.

За словами директора Державного архіву Львівської області Ірини Мартенс,  онлайн версію виставки можна умовно поділити на три частини: національно-визвольні змагання українців у 1917 – 1922 років, національно-визвольна боротьба українців за свою державу у 1941 – 1946 роках та здобуття незалежності України у 1991 році.

Реклама партнерів

Серед найцікавіших представлених документів із фондів архіву – Присяга українських військ Західно-Української Народної Республіки, Акт відновлення Української Держави 30 червня 1941 р., рішення сесії Львівської ради “Про запровадження національної символіки на території області” та інші.

Фото: ЛОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...