ОСТАННІ НОВИНИ

Діти учасників АТО вирушили на відпочинок до Польщі

|

Двадцятеро діточок учасників АТО із Львівщини та троє дітей із Києва, Житомира та Івано-Франківська мають можливість прекрасно провести закінчення літніх канікул на відпочинку в Польщі. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу, який вдалося втілити завдяки головним благодійникам із Польщі – компанії SAS Logistic.

107

Кожен маленький учасник цієї подорожі отримав від партнерів мегапроекту страховий поліс, водичку, смачне печиво, кукурудзяні палички тощо.

Поїздка, яка добавить для кожної дитини – учасника подорожі життєвих сил та позитивної енергії, триватиме впродовж десяти днів.

106

 

Стосовно цього проекту, який підтримала польська компанія SAS Logistic, то саме завдяки їм впродовж 10 днів діточки матимуть можливість побувати у столиці Польщі та Кракові, де відвідають різноманітні цікаві місця.

108

Зокрема, за повідомленням Посольства України у Республіці Польща, українська делегація вже побувала у них в гостях, де, окрім взаємних побажань добра і миру, всі разом виконали Гімн України.

Фото Орисі Боднар, Посольства України в Польщі та Marijka Buyar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.