ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові по-європейськи відремонтують вулицю Садову

|

У Львові тривають масштабні роботи з ремонту дорожньої інфраструктури. Зокрема, ремонтують у вулицю Садову. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

садова

Проектом передбачено влаштування нового асфальтного покриття, кишень для автомобілів, велодоріжок, тротуарів, замощення біля будинків, освітлення, влаштування лавочок та висадку нових дерев – 44 липи та каштани. Загальна довжина ділянки реконструкції вулиці – 670м.

Як розповів Роман Заріцький, тут буде організована паркувальна зона – 85 місць.

Реклама партнерів

«Таким чином, потреби в паркуванні будуть забезпечені. Буде виконано благоустрій проїздів вздовж будинків, буде велодоріжка, якої раніше тут не було. Будуть гарні газони, сучасне освітлення. Загалом, в просторі буде все відремонтовано.

Параметри існуючої вулиці дозволи нам облаштувати і паркування, окремі велодоріжки, і тротуари і проїзди. На жаль, в центрі не завжди це вдається. Вулиця Садова є для нас показовою і ми б хотіли від неї відштовхуватися при подачі проектів ремонтів», – розповів Заріцький.

Як розповіла керівник підрядної організації Леся Магера, вулиця буде облаштована за європейським зразком.

«Так є у Європі.  Для нас як підрядників трохи складно, бо багато делікатної роботи, але тут продумано все і буде зручно для людей», – зазначила Леся Магера.

Вартість робіт складає 25,904 млн грн.

Завершити роботи планують до 1 листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...