ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині прикордонники затримали чоловіка з мотопаропланом

|

На Львівщині співробітники Держприкордонслужби виявила два автомобілі «BMW» та «Mitsubishi Pajero» з причепом, на якому перевозили малий літальний апарат. Власник мотопароплану  стверджує, що начебто здійснював польоти у спортивних інтересах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України.

мотопароплан

Зазначені транспортні засоби були зупинені прикордонним нарядом Львівського загону в районі н.п Туринка, що в прикордонному контрольованому районі. В ході перевірки було встановлено, що МЛА типу пароплан, стоїть на обліку в одному із аероклубі Львівської області. Також співробітники прикордонного відомства спільно із взаємодіючими органами провели заходи, щодо перевірки можливої причетності до протиправної діяльності  даних осіб. Адже як відомо, особи які займаються контрабандною діяльністю, досить часто використовують літальні апарати для переміщення тютюнової продукції.

Зі слів нашого співвітчизника, він мав намір здійснювати польоти у спортивних інтересах із закинутого аеродрому в н.п. Туринка Жовківського району Львівської обл. та не планував перетинати державний кордон.

Реклама партнерів

Після проведених перевірочних заходів даним особам було роз’яснено, що польоти в прикордонно-контрольованому району проводяться лише після інформування відповідних органів влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...