ОСТАННІ НОВИНИ

Українцям радять не їхати до окупованого Криму

|

Держприкордонслужба наполегливо звертається до громадян України з проханням утриматися від відвідання окупованого Криму. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДПС України.

67

За даними відомства, Російська Федерація продовжує здійснювати провокаційні дії на тимчасово окупованій території Криму. Наразі обстановка на адмінмежі з окупованим півостровом зберігається напруженою.

Окупанти навпроти українських КПВВ здійснюючи оформлення громадян та транспортних засобів працюють не ритмічно та вкрай повільно. Періодично вони обмежують пропуск транспортних засобів навпроти контрольних пунктів «Чаплинка» та «Каланчак». Також відомо, що огляд автівок здійснюється прискіпливо, а частина тих, хто хотів потрапити на півострів, отримали безпідставну відмову від окупантів.

Реклама партнерів

Продовжує спостерігатися підвищена активність російських військ та правоохоронців поблизу адмінмежі. На окупаційних пунктах пропуску значно збільшилася кількість озброєних військових, позиції ЗС РФ посилено новою технікою та особовим складом, значно зросла активність використання військової авіації, БПЛА, аеростатів та морських катерів.

Зважаючи на те, що Російська Федерація продовжує здійснювати проти громадян України численні провокації, Держприкордонслужба наполегливо просить громадян України утриматися від відвідання окупованого Криму.

У разі, якщо під час перебування на окупованому півострові громадяни України зазнали утисків від військовослужбовців чи правоохоронних органів РФ, Держприкордонслужба просить відразу повідомляти про це правоохоронні органи України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.