ОСТАННІ НОВИНИ

Викрили директора підприємства, який хотів уникнути сплати митних платежів

|

Працівники Львівської митниці ДФС викрили директора підприємства, який хотів уникнути сплати митних платежів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

Грати 2

За даними відомства, директор одного з ТзОВ подав до митного оформлення Львівської митниці ДФС митну декларацію на імпорт в Україну товарів для тварин та риб.

Для митного оформлення пред’явлені товарно-супровідні документи на вантаж, митна вартість якого становить понад  230 тис. грн, відправником товару є фірма з Німеччини, одержувачем –  суб’єкт підприємницької діяльності з Харкова.

Львівська митниця ДФС перевірила законність ввезення на митну територію України товарів для тварин та риб, зокрема скерувала запит до митних органів країни відправника. Нещодавно надійшла інформація, де вказано, що фактичним одержувачем товару є українська компанія, однак інша аніж та, що вказана в документах, а вартість товару – 38, 6 тис. євро. Тож  сума несплачених митних платежів становить понад 170 тис. грн. Окрім того, керівник ТзОВ вчинив дії, що мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. За це передбачено штраф у розмірі 100% вартості товару та його конфіскацію.

Справу скерують до суду  який і визначить покарання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *