ОСТАННІ НОВИНИ

Військові зі Львова візьмуть участь в тактичних навчаннях у Литві

|

Протягом 1-12 серпня у Литві триватимуть тактичні навчання “Флеймінг Тандер-2016”. Збройні сили України представлятимуть 37 військовослужбовців ВДВ зі Львова. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

1

Так, протягом двох тижнів українські артилеристи обмінюватимуться практичним досвідом з колегами із США, ФРН, Бельгії, Латвії, Литви та Португалії. Загалом у навчаннях братимуть участь понад 1100 військовослужбовців.

Багатонаціональні артилерійські маневри проводитимуть на базі навчального центру армії Литовської Республіки поблизу міста Пабарде.

Реклама партнерів

Тема навчання звучить, як “тренування та оцінювання можливостей підрозділів вогневої підтримки (мінометних та артилерійських) для забезпечення ефективного вогню та підтримки маневру підрозділів на місцевості”.

До Латвії українські мінометники ВДВ їдуть у повному бойовому спорядженні зі штатною технікою та озброєнням. Зокрема, це міномети 120-го калібру 2С12 “Сані”, штатною стрілецькою зброєю, приладами керування вогню та штатними засобами зв’язку тощо.

Варто зазначити, що тренувальні завдання, які українські дисантники відпрацьовуватимуть разом із військовослужбовцями інших країн, вони виконували у реальних ситуаціях на Донбасі. Це, зокрема, зайняття вогневої позиції, задимлення та освітлення місцевості спеціальними боєприпасами. Окремий аспект – корегування вогню своєї артилерії та артилерії дружніх військ. Вогневі завдання виконуватимуться бойовими пострілами.

Фото: ЛОДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...