ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові туристичне навантаження з центру розподілятимуть на всі райони міста

|

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв Концепцію розподілу туристичного навантаження на громадський простір Львова. Проце Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

туристи

Це продукт спільної роботи багатьох експертів та управлінь. Концепція була розроблена з метою покращення якості громадського простору, регулювання туристичних потоків у місті, комфорту та безпеки мешканців та гостей міста, забезпечення збалансованого економічного, соціального та туристичного розвитку міста, створення конкурентоспроможної розвинутої туристичної інфраструктури шляхом раціонального використання туристичних ресурсів, що сприятиме збільшенню обсягу надходжень до бюджетів усіх рівнів від провадження туристичної діяльності.

«Головними пріоритетами Концепції є: розширення меж «туристичного» Львова, розвиток нових локацій громадських просторів поза межами «сьогоднішнього туристичного ареалу», збереження балансу між львів’янами та гостями міста, створення комфортних та безпечних умов перебування у громадському просторі як львів’ян, так і туристів, їх вільному доступі до туристично привабливих об’єктів», – зазначає начальник управління туризму Галина Малець.

Сьогодні практично усі масові заходи, виступи та концерти сконцентровані в центральній частині міста, зокрема більшість з них – на площі Ринок.

Концепція дозволить рівномірно розподілити навантаження між іншими районами міста. Вона повинна бути врахована також при роботі міської комісії з контролю туристичного навантаження на громадський простір, яка надаватиме погодження на в’їзд туристично-атракційних транспортних засобів до пішохідних зон міста та затвердження місць стоянок для відповідних транспортних засобів відповідно до рішення виконавчого комітету «Про затвердження Порядку надання погоджень на в’їзд туристично-атракційних транспортних засобів до пішохідних зон міста та затвердження місць стоянок для відповідних транспортних засобів».

Розвиток туризму має бути у гармонії з історичним містом, у гармонії з  його мешканцями. Проблема так званої «надлишкової концентрації» відвідувачів у популярних туристичних дестинаціях вже нині викликає стурбованість у багатьох країнах світу. Львів теж не є винятком. У зв’язку із цим набуває виключної важливості необхідність регулювання туристичних потоків та планування пропускної спроможності окремих унікальних місць та туристичних об’єктів, території яких обмежені або не спроможні приймати велику кількість туристів.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...