ОСТАННІ НОВИНИ

На Форум видавців до Львова завітає чимало відомих постатей

|

Під час Форуму видавців до Львова приїде безліч цікавих людей з усього світу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

форум видавців

На Форум видавців приїде професор Гарвардського університету Сергій Плохій і презентуватиме нову книгу «Брама Європи». Спеціальний гість 23 Форуму видавців – Паоло Джордано, сучасний італійський письменник, твори якого продаються мільйонними тиражами.

У списку спеціальних гостей Форуму також відомий австрійський репортер та письменник Карл-Маркус Ґаус, перший його переклад українською виходить до 23 Форуму видавців. Це збірка художнього репортажу “Зникомі європейці”.

Реклама партнерів

Ілля Камінський, американських поет, родом з Одеси, був номінований на Нобелівську премію з літератури у 2013 році, у цьому році стане учасником 23 Форуму видавців.

Одна з важливих подій цьогорічного Форуму видавців – приїзд учасників Нью-Йоркської Групи поетів. Деталі про цей проект з’являться на сайті згодом, а наразі пропонуємо інтерв’ю з співзасновником групи, відомим поетом, прозаїком та перекладачем Юрієм Тарнавським у рубриці “Літературні міграції”.

Поет та перекладач Остап Сливинський готує спеціальний проект “Література проти агресії”. Це публічні дискусії, презентації, а також спеціальний проект «Історії іншості» – цикл публічних інтерв’ю з літераторами та інтелектуалами, які в той чи інший спосіб пережили досвід соціального відчуження. http://bookforum.ua/spetsproekt-literatura-proty-agresiyi-vidbudetsya-u-mezhah-23-forumu-vydavtsiv-u-lvovi/

Триває акредитація журналістів та блоґерів на 23 Форум видавців

Більше інформації про 23 Форум видавців – на сайті http://bookforum.ua/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...