ОСТАННІ НОВИНИ

Луганщина візьметься переймати досвід ремонту доріг Львівщини

|

У п’ятницю, 29 липня, офіційна делегація із Луганської області, у рамках візиту на Львівщину, оглянула ремонт дороги Львів-Самбір-Ужгород на ділянках Самбір-Турка та Турка-Ужгород. Гості зі східної частини нашої держави ознайомились із якістю та технологією ремонту, аби в подальшому застосувати її для відновлення доріг у своєму регіоні. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

ремонт

“Дуже зацікавив експеримент, який запровадила Львівщина стосовно скерування коштів від перевиконання митних платежів на ремонт доріг. Також вражає швидкість та якість виконання робіт, – наголосив начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Вадим Данієлян. – Нас особливо зацікавила технологія, яку використовує підрядна компанія, зокрема щодо влаштування нової основи дороги. Обов’язково застосовуватимемо її для ремонту доріг на Луганщині”.

Із ремонтом цієї траси фахівців із Луганської області ознайомив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло. Він розповів, що на дорозі заплановано відремонтувати 82 км покриття на двох ділянках: від Самбора до Турки та від Турки до кордону із Закарпатською областю. Він також додав, що виконавець робіт – ТзОВ “ОНУР Конструкціон Інтернешнл”, гарантує якість покриття цієї дороги упродовж десяти років.

Реклама партнерів

Зазначимо, автодорога Н-13 Львів-Самбір-Ужгород – національна автомобільна дорога державного значення загальною протяжністю 144,6 км. Вартість об’єкту – 442,2 млн грн.

Нагадаємо, представники місцевого самоврядування та виконавчої влади із Луганщини відвідали нашу область у рамках всеукраїнського проекту “Змінимо країну разом! Децентралізація: нові можливості”. Зокрема, представники Львівської та Луганської областей підписали Угоду про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво.

Фото: ЛОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...