ОСТАННІ НОВИНИ

Залізниця закликає студентів завчасно придбати квитки до місць навчання

|

Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» звертається до абітурієнтів, студентів та їх батьків з проханням по можливості завчасно звертатися у каси чи через систему онлайн-продажу квитків та придбавати проїзні квитки. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі « Львівської залізниці».

Укрзалізниця

Звично напередодні нового навчального року залізничний транспорт України відчуває значне підвищення попиту на перевезення пасажирів до великих міст, де зосереджені потужні навчальні заклади. Усвідомлюючи, що в останній декаді серпня велика кількість студентів прибуватимуть до місць навчання, залізниця має на меті особливо ретельно моніторити пасажиропотік та за потреби коригувати склади поїздів, аби максимально задовольнити попит. Однак, оперативно вирішувати такі питання можна ефективніше у співпраці з самими пасажирами – що раніше пасажири звернуться до залізниці по проїзні документи, то ефективніше можна зреагувати на підвищення попиту чи брак квитків у тому чи іншому напрямку.

До прикладу, за інформацією на 25 липня, два львівських ВНЗ є у трійці лідерів серед абітурієнтів всієї країни: Львівський національний університет ім. Івана Франка – 41 тис. 369 заяв, а в Національний університет «Львівська політехніка» – 39 тис. 726 заяв. Поступаються вони лише Київському університету ім.Т.Шевченка (44 тис. 539 заяв). З великою ймовірністю можна сказати, що значна частина вступників скористаються саме послугами залізничного транспорту, коли діставатимуться до місця навчання напередодні першого вересня. Також ймовірно, що першокурсників можуть супроводжувати їх батьки та рідні.

Львівська залізниця просить пасажирів відповідально поставитися до питання придбання проїзних документів та якнайшвидше звернутися у каси для оформлення поїздки.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...