ОСТАННІ НОВИНИ

У центрі Львова відкриють фотовиставку проти торгівлі людьми

|

З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, Кампанія А21 за сприяння Міністерства соціальної політики України планує проведення інформаційної акції «Живи вільно», з метою підвищення обізнаності громадян щодо проблеми торгівлі людьми. 30 липня у Львові на площі Ринок відбудеться відкриття фотовиставки з протидії торгівлі людьми за участю відомих зірок. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

1

«В умовах збройного конфлікту, ризик торгівлі людьми та сучасного рабства зріс майже удвічі. До групи ризику потрапляють діти із зони конфлікту – їх можуть незаконно примусити до бойових дій. Жінки мають високі ризики потрапити до сексуальної експлуатації. Також під загрозою переселенці, які шукають роботу та згодні на нелегальне працевлаштування», – зазначають організатори акції.

У Львові захід відбудеться 30 липня. Місце: пл. Ринок, 1, біля входу у міську раду. Час: 11:00 год.

Здійснив фотосесію відомий український фотограф, який мешкає в Лос-Анджелесі, Олег Богдан (www.olegbogdan.com), автором ідеї та продюсером зйомки стала Наталія Шумахер.

2

Для досягнення максимального результату в зйомках взяли участь відомі співаки та журналісти, як Олена Шоптенко, Олександр Попов, Анатолій Анатоліч, Анна-Марія, Лавіка, Людмила Барбір, Марія Бурмака, Марія Собко, Олег Собчук, Сергій Гладир, Сніжана Єгорова, Тала Калатай, Тамерлан та Омаргалієва, Валентина Хомайко, Василь Бондарчук, Віталій Кириченко, Влад Олєйник, Яніна Соколова, Влад Ситник.

Координатори проекту: Саченко Юлія, email: julia.s@a21.org, тел: 063 932 2883, Шумахер Наталія, e-mail: workwithlove1@gmail.com, тел: 067 551 79 46.

Офіційний хештег: #LiveFree, www.A21.org

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...