ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові за підсумками «Свята молоді» видадуть книжку для українського воїна

|

29 липня у Львові відбудеться «Свято Української молоді із митрополитом Андреєм Шептицьким». Такий захід відбуватиметься у місті Лева у цей день щороку, адже саме 29 липня народився Митрополит. Про це повідомив один з організаторів свята, член Громадської ради «Святий Юр», архітектор Юрій Горалевич, передає Львівський портал.

Шептицький

За його словами, це свято має величну мету – долучати людей до величних, духовних святкувань.

«Ми хочемо, щоб цей день влада взяла собі на поруки і побачила, що українці спроможні святкувати не тільки фестивалі пива, вина чи пампуха, але й бути високодуховною, європейською нацією», – сказав Ю. Горалевич.

Організатори заходу обіцяють, що це буде комплексне дійство: тут буде поєднана художня самодіяльність, образотворче мистецтво, спорт, тобто всі ті сфери, які Шептицький провадив і реформував в українському суспільстві.

«Найбільша наша ідея  і мета – з дитячих творів, малюнків, що маленькі українці будуть малювати на святі, створити книжечку для українського воїна. Вона буде мати невеличкий формат. В цій книжечці будуть зібрані дитячі вірші, вірші про дітей для воїнів, молитви і звісно кращі роботи, які на нашому фестивалі відзначить професійне журі», – розповів член Громадської ради «Святий Юр».

Окрім талановитих дітей на святі будуть присутні провідні виконавці регіону та представники суцвіття української інтелігенції.

Довідка:

Свято відбудеться з метою вшанування світлої постаті митрополита Шептицького як духовного наставника, та виховання у дітей та молоді почуття патріотизму і любові до України, формування високої духовної культури; реалізація творчих здібностей і талантів.

Участь у Святі Української Молоді візьмуть понад пів тисячі молоді зі всіх регіонів України – Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Закарпатської, Чернівецької, Тернопільської, Житомирської, Вінницької, Полтавської, Харківської, Донецької, Запорізької, Одеської, Луганської областей.

У програмі заходу: Фестиваль української пісні, конкурс дитячих малюнків, Міжнародний шаховий фестиваль, фестиваль футболу, виставки та екскурсії.

Основні заходи та відкриття Свята Української молоді розпочнуться о 9.00 год. на площі Святого Юра біля пам’ятника Андрею Шептицькому.

Організатори: Громадська рада «Святий Юр»,  Центр національного виховання ім. Андрея Шептицького, Національний університет «Львівська політехніка», ЗСШ № 34 ім. Маркіяна Шашкевича, м. Львів

Програма заходів:

8:45 – збір учасників Свята (пл. Св. Юра, пам’ятник митрополиту Андрею)

9:00 – літургія на прославу Праведного митрополита Андрея (собор св. Юра)

10:15 – Благословення і привітання учасників Свята (пл. Св. Юра)

10:30 – фестиваль української пісні (пл. Св. Юра)

10:30 – виступ учасників науково-дослідницької конференції «Андрей Шептицький – будівничий держави, князь церкви, лідер нації»

10:30 – конкурс дитячих малюнків (пл. Св. Юра)

11:00 – Міжнародний шаховий фестиваль (НУ «Львівська політехніка»)

11:00 – екскурсія в Святоюрський комплекс, молитва в крипті Святоюрського собору

11:00 – фестиваль футболу (ЗСШ № 34, вул. Замкнена, 7)

11:00 – екскурсія в художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського (вул. Листопадового чину)

11:00 – екскурсія в музей Андрея Шептицького (ЗСШ № 34)

11:00 – виставка «Андрей Шептицький і українське мистецтво» (пл. Св. Юра)

Фото: dailylviv.com

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...