ОСТАННІ НОВИНИ

«ДТЕК Західенерго» оштрафували на більш ніж вісім мільйонів за забруднення екології

|

Вищий господарський суд України залишив в силі постанову господарського суду Львівської області та ухвалу Львівського апеляційного господарського суду відповідно до якої з ПАТ «ДТЕК Західенерго» стягнуто понад 8 мільйонів гривень збитків, завданих внаслідок порушення природоохоронного законодавства. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

ДТЕК

Прокуратурою Львівської області забезпечено участь у розгляді судами першої та апеляційної інстанцій позову Державної екологічної інспекції у Львівській області про стягнення з вищевказаного підприємства зазначених збитків.

Суд погодився з позицією прокуратури та, задовольнивши вимоги позивача, зобов’язав товариство відшкодувати зазначену суму коштів на користь державного, обласного, місцевого бюджетів.

Слід зазначити, що до прийняття цього рішення, результати перевірки екологічної інспекції ПАТ «ДТЕК Західенерго» оскаржувались в окружному адміністративному та апеляційному судах Львівської області, однак в задоволенні позовів було відмовлено.

Фото: eircenter.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...