ОСТАННІ НОВИНИ

Облдержадміністрація шукає фінансистів та бухгалтерів

|

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

робота

В департаменті шукають:

– начальника управління розвитку сільськогосподарського виробництва, продовольства та аграрного ринку департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації;

– провідного спеціаліста сектору фінансового та організаційного забезпечення департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Серед вимог до професійної компетентності кандидатів на зайняття посади державної служби категорії «Б» (начальник управління): вища освіта (спеціаліст чи магістр), досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше двох років., вільне володіння державною мовою.

Серед вимог до професійної компетентності кандидатів на зайняття посади державної служби категорії «В» (провідний спеціаліст): вища освіта за освітнім ступенем бакалавра або спеціаліста за напрямом підготовки «Фінанси», «Економіка підприємства», «Бухгалтерський облік та аудит» або іншими спеціальностями відповідно до професійного спрямування,  без досвіду роботи, вільне володіння державною мовою.

Документи необхідно подати за адресою: 79020, м.Львів. проспект В.Чорновола, 57, 5-й поверх, каб.57.

Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням:  http://nads.gov.ua/page/lvivska-oblast.

Фото: antikor.com.ua

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...