ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщину намагалися провезти контрабанду смакових приправ

|

Післявчора митники викрили дві спроби незаконного ввезення смакових приправ на суму понад 100 тис. гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

200403261-001

Так, у пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне»  громадяни України, мешканці Львівщини, намагались провезти смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор» 260 кг. смакових приправ до м’яса, шинки.

Під час митного оформлення у працівників митниці виникла підозра, щодо наявності в автомобілі предметів та товарів, на які встановлено заборони або обмеження. Автомобіль було скеровано зі смуги спрощеного митного контролю в місце поглибленого огляду транспортних засобів, де в салонах автомобілів було виявлено товари, які відповідно до ст.378 заборонені до ввезення громадянами на митну територію України в будь-яких обсягах.

Так громадяни порушили встановлений Митним кодексом України порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю. Їхні дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України.

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил, товар вилучено, справу скерують до суду, який і визначить покарання.

Фото: соцмережі

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...