ОСТАННІ НОВИНИ

Вбивцею Шеремета виявилась жінка: в мережі з’явилось відео закладання вибухівки

|

У розпорядженні «Обозревателя» опинилися записи камер спостереження, зроблені за кілька годин до вбивства Павла Шеремета, передає Львівський портал.

Павло Шеремета

Вибуховий пристрій під автомобіль Subaru, на якому Павло поїхав на ранковий ефір, заклала жінка. На записах камер видно, що з нею в парі працював і чоловік.

ХРОНОЛОГІЯ

Невідомий чоловік в 00 годин 22 хвилини (такий час зафіксувала камера спостереження) підходить до припаркованого автомобіля, на якому вранці підірвався Шеремет. Чоловік підійшов до автомобіля, сів біля дверей водія і підготував усе для прикріплення вибухового пристрою – протер днище Subaru.

О 2 годині 33 хвилини чоловік і жінка йдуть в напрямку будинку, де жив Шеремет, – з вул. Ярославів Вал вниз на Івана Франка – на відстані близько 15 метрів один від одного.

В руках жінки сумка або пакет – помітно, що ноша важка. За інформацією «Обозревателя», слідство вважає, що саме в ній була бомба.

О 2:38 бачимо, що двоє зустрілися, перекинулися кількома словами і розійшлися по різні сторони дороги. Чоловік став імітувати ходу п’яної людини.

О 2 годині 39 хвилин чоловік йде вниз, а жінка в цей час зупиняється біля автомобіля Subaru, мабуть дістає з сумки/пакета вибуховий пристрій і закладає його під днище (в районі водійського сидіння), після чого йде. Процес закладки тривав не більше хвилини.

За версією слідства, чоловік, перебуваючи через дорогу, «страхував» жінку-кілера.

Джерело «Обозревателя» повідомило, що місце в глибині двору, де зазвичай паркували Subaru, виявилося зайнято мікроавтобусом з іногородніми номерами. Як тільки автомобіль Притули поставили на вільне місце, бус виїхав. Чи було це випадковістю – поки невідомо.

Фото і відео: ukr.obozrevatel.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...