ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові судитимуть працівницю банку, що накрала майже три мільйони

|

У рамках кримінального провадження направлено до суду обвинувальний акт щодо керівника відділу одного із комерційних банків, відділення якого знаходиться у місті Львові. Посадовець зловживаючи службовим становищем привласнила кредитні кошти вкладників банківської установи на загальну суму 2,8 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

гроші

Як встановили працівники Управління захисту економіки у Львівській області за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1, працівниця банку, обіймаючи протягом 2010 – 2013 років посаду керівника відділу, будучи уповноваженою на здійснення функцій з відкриття, обслуговування та закриття поточних, депозитних, карткових рахунків фізичних та юридичних осіб, надання і обслуговування роздрібних та інших послуг банку, ініціювала в спеціальній автоматизованій системі обслуговування фіктивне дострокове розірвання договору строкових банківських вкладів клієнтів банку.

Зловмисниця забрала кошти, які знаходились на депозитних рахунках більше 30 клієнтів банку і в подальшому використала їх на власні потреби, чим завдала матеріальних збитків банківській установі на загальну суму 2,8 млн грн.

У  рамках кримінального провадження  направлено до суду обвинувальний акт  за ч. 3,4,5 ст.191 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчинені в особливо великих розмірах – караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років) та ч.4 ст. 358  КК України (Підроблення офіційних документів, вчинене службовою особою звикористанням свого службового становища), щодо колишньої банківської працівниці.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...