ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'ян кличуть тусуватися на Клепарів: буде екскурсія, толока, кіно та музика

|

Цієї суботи у рамках соціально-культурної програми Свята вулиці Ярослава Пстрака львів’ян та гостей міста запрошують дізнатись про невідомі сторінки з історії мікрорайону Клепарів. Початок дійства 23 липня о 15:00 год у саду СЗШ №44 (вул. Ярослава Пстрака, 1). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

1

#аПСТРАКуйся — на Клепарові тусуйся! — це проект-переможець цьогорічного конкурсу «Зробимо Львів кращим!». Метою проекту є презентація альтернативного погляду на ретроспективу мікрорайону. Через призму розкриття життєвої долі галицького художника Ярослава Пстрака, а також цікавих осередків та архітектурних пам’яток Клепарова, організатори дійства заохочують бути уважнішими до історії свого міста та його вулиць.

У програмі Свята вулиці Ярослава Пстрака: відкриття вуличної виставки репродукцій творів Ярослава Пстрака; тематичні екскурсії по Клепарову; літературно-музичне дійство за участю гуртів Rokoko, Bubblehead та RockyRoad; кінопоказ документальної стрічки «Забуті народи Європи. Гуцули».

Також організатори запрошують долучитись до програми екскурсійної подорожі до Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття у місті Коломиї (за зниженою вартістю), яка відбудеться 31 липня. Зареєструватися на екскурсії можна тут.

22 липня о 16:00 год з ініціативи організаторів Свята вулиці Ярослава Пстрака на Клепарові відбудеться толока. Загальний збір у саду СЗШ №44 (вул. Ярослава Пстрака, 1). Місцева громада та всі охочі, прибравши сад і посадивши дерева й кущі жасмину, так розпочнуть соціально-культурну ініціативу «Хто такий Пстрак і з чим його подавати?».

Фото: соцмережі

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...