ОСТАННІ НОВИНИ

Добровільна здача зброї або скільки пістолетів «нажили» правоохоронці області

|

Від початку липня мешканці Львівщини, в рамках місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, спецзасобів та вибухових матеріалів, здали правоохоронцям 86 одиниці зброї Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації ГУ НП у Львівській області.

1

Місячник добровільної здачі зброї на Львівщині триває від 1 по 31 липня та проводиться з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також профілактики злочинів з їх використанням, виявлення та перекриття каналів надходження у кримінальне середовище.

Від початку місяця мешканці Львова та області здали в ограни внутрішніх справ 86 одиниці зброї. З них:

– Нарізної армійських взірців – 51 од.;

– Мисливської гладкоствольної – 34 од., у тому числі зареєстрованої – 24 од.;

– Спеціальних засобів – 24 од.;

– Газових пістолетів, револьверів – 21 од.;

– Пристроїв травматичної дії – 3 од., усі зареєстровані;

– Гранат – 7 од..

«Ще раз нагадую усім мешканцям Львова та області, якщо ви протягом місячника здасте незареєстровану зброю, уникнете кримінальної відповідальності за її зберігання. Якщо поліцейські вилучать її у вас, то власникам доведеться відповідати згідно статті 263 Кримінального кодексу України», – повідомив начальник відділу дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Віктор Катерина.

Нагадаємо, місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, спецзасобів та вибухових матеріалів на Львівщині триватиме до кінця липня.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...