ОСТАННІ НОВИНИ

Юні веслярі Львівщини везуть три медалі із чемпіонату Європи

|

Веслярі Львівщини успішно виступили в чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді. Про це Львівському порталу повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

185

Успішно для членів збірної команди України завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді (U 23), який цими днями завершився у м. Пловдиві (Болгарія).

186

Серед кращих у складі збірної команди України виявився львівський весляр Тарас Мазовський, який у складі української юніорської четвірки разом з Дмитром Кряжем (Енергодар), Андрієм Шкарнегою (Дубно) та Денисом Філатовим (Дніпро) вибороли «бронзову» медаль з результатом 1.43,304 на дистанції 500 метрів. Перемогу здобули румунські веслярі.

Ще дві європейські нагороди в активі студента-другокурсника Львівського училища фізичної культури Сергія Нагорного. На цих представницьких змаганнях Сергій Нагорний двічі фінішував третім на дистанціях 500 м та 200 м в одномісному каное.

У складі збірної команди України змагався також байдарочник Василь Чедрик з Добротвора.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...