ОСТАННІ НОВИНИ

На «Sea Breeze-2016» прикордонники вперше десантувалися у відкрите море

|

В рамках активної морської фази багатонаціональних навчань «Sea Breeze-2016» морські прикордонники вперше відпрацювали безпарашутне десантування з гелікоптеру у відкрите море. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України.

175

Бійці відділу спеціальних дій на воді Одеського загону морської охорони з 7-метрової висоти на швидкості близько 30 км/год виконували стрибки у завданому районі.

174

За легендою навчань, саме так мають висуватися передові штурмові групи, завдання яких з моря взяти під контроль стратегічно важливі об’єкти – порти, гідротехнічні споруди. Штурмова група з 8 бійців у надлегкому спорядженні (гідрокостюм, ласти, маска), десантувавшись з гелікоптера, мала приховано, використовуючи навички підводного плавання без спеціального обладнання, дістатися завданого об’єкта та нейтралізувати вахтову службу в режимі «тиші». Озброєння та спорядження дайверів мінімальне, окрім водолазного ножа – лише прийоми рукопашного бою та вміння швидко нейтралізувати противника, не давши йому викликати допомогу.

176

Вправу прикордонники виконали добре.

177

Програмою цьогорічного «Sea Breeze-2016» передбачено багато елементів, виконання яких раніше не практикувалося. Так, морські прикордонники – єдині, хто відпрацював такий складний й небезпечний елемент. Однак, і з’явився він у плані навчань, саме завдяки ініціативи прикордонного відомства.

Командир штурмової групи привітав своїх бійців із повітряним «хрещенням» та відзначив, що участь у таких масштабних навчаннях дозволяє суттєво підвищувати рівень підготовки персоналу і розширювати сферу застосування підрозділу.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...