ОСТАННІ НОВИНИ

На площі Святого Юра облаштують зупинку

|

ЛКП «Львівавтодор» розпочало роботи з проектування майбутньої зупинки для громадського транспорту біля скверу св. Юра. Як повідомив заступник директора установи Євген Калитич, будівництво проходитиме в рамках реконструкції площі. Очікується, що нова зупинка постане тут ще до осені. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

сквер Святого Юра

Ідею щодо облаштування зупинки подали під час останнього засідання Міської комісії з безпеки дорожнього руху. «Наразі ми лише подали дані для розробки проекту. Плануємо завершити його на початку наступного тижня. Саму ж зупинку маємо намір збудувати до вересня», – розповідає Євген Калитич.

За його словами, територію під майбутню зупинку планують замостити римським каменем. Вартість матеріалів для її облаштування без скляного павільйону становитиме не більше 20 тис грн. «Сам павільйон вартує ще близько 30 тис грн., тож чи буде він тут – ми наразі не вирішили, зважаючи на вартість та можливу недоцільність у вказаному місці», – додає Калитич.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...