ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра Львів візьме участь у «битві міст» за Євробачення

|

Завтра з 18.00 до 21.00 год. на НТКУ відбуватиметься другий етап відбору міст на право проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017».Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

євробачення

«Львів пройшов першу стадію. Відбір міст передбачає 5 стадій. Тобто, до 8 липня ми подали заявку – це понад 100 сторінок аплікацій.

Цього тижня відбуватимуться події, які пов’язані з другою стадією.

Це завтра, в середу, з 18:30 до 21:00 год. на НТКУ відбуватиметься прямий ефір, який називається «Битва міст», де будуть публічні презентації заявок міст. І вже, власне, в четвер буде представлення самих заявок на засіданні Кабінету міністрів на оргкомітеті.

У Львові завтра з 18:30 год. ми запрошуємо усіх львів’ян долучитися і дивитися, підтримувати наше місто. Презентація кожного міста в прямому ефірі складатиме близько 15 хвилин, вона ділиться на 3 блоки. Перший блок – це презентація самого документу, історія про Львів з коротким відео. Опісля буде включення на один з дахів міста, ми зараз ще фіналізовуємо, який з дахів буде.

Ми не здивуємо великою кількістю людей, ми хочемо здивувати класною атмосферою, яка буде зі Львова під час включення», – зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Нагадаємо, перший етап тривав до 8 липня, де кожне місто повинно було відправити свою заявку на участь у відборі міст.

Як повідомляв Львівський портал, для проведення Євробачення-2017 у Львові запропонували два об’єкти –  «Арена Львів» та недобудований комплекс до Євробаскету. 

Фото: ukr.media

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...