ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканців Львівщини кличуть до замку на фестиваль етноодягу

|

Фестиваль «Аристократична Україна» запрошує усіх охочих у Замок-музей Радомисль продемонструвати та оглянути етнічний і стилізовано-етнічний одяг та аксесуари. Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, передає Львівський портал.

етноодяг

Захід «Аристократична Україна» – це унікальний шанс для кожного продемонструвати власні етнонадбання й популяризувати етнічний одяг у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу.

У програмі фестивалю зокрема – показ-дефіле моделей в етновбранні чи стилізованому під етно одязі з представленням аксесуарів – прикрас, віночків, жіночих сумочок, нагородження переможців показу у спеціальних номінаціях фестивалю, ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь, фотосесія моделей та виробів.

Номінації фестивалю: “Краща українська етносукня”, “Краща етносукня фестивалю”, “Краща вишиванка”, “Кращий аксесуар”, “Кращий віночок”, “Краща майстриня”, “Кращий дизайнер”, “Краща вишивальниця”, “Краща модель” тощо.

етнофест

Відбудеться фестиваль у суботу, 30 липня, на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль, що на Житомирщині.

Для участі у фестивалі необхідно заповнити онлайн анкету.

За детальною інформацією звертайтеся до контактної особи від організаційного комітету фестивалю Руслана Велігодського за телефоном: 050 856 57 30; e-mail:bogomolets7@gmail.com.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...