ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові збирають підписи для прокурора щодо бездіяльності мерії стосовно Грибовичів

|

Учасники суспільного Центру боротьби з бездіяльністю проводять збір підписів львів’ян під колективним зверненням до прокурора Львівської області щодо порушення правил екологічної безпеки та території Грибовицького сміттєзвалища. Про це Львівському порталу повідомили представники Центру.

підписи

Підписи збирають щодня з 16:00 до 18:00 у різних районах Львова.

Зокрема, у тексті колективного звернення львів’яни просять правоохоронців провести повну та об’єктивну перевірку фактів щодо порушення  правил екологічної безпеки на Грибовицькому сміттєзвалищі, невжиття заходів щодо ліквідації наслідків екологічного забруднення. Львів’яни просять відкрити кримінальні провадження внаслідок встановлення предметів складів злочинів з метою захисту законних екологічних прав та інтересів громади міста Львова та притягнення винних осіб до відповідальності.

«Засновником та органом управління ЛКП “ЗБИРАНКА” є департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. У свою чергу, департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР відповідно до ухвал Львівської міської ради є підконтрольним голові міста Львова. Таким чином, на голову міста Львова, в особі Садового Андрія Івановича, покладено обов’язок  щодо належного контролю за безпечним поводженням з відходами та запобіганню негативному впливу їх на навколишнє середовище і здоров’я людей, а також щодо вжиття відповідних заходів для ліквідації несанкціонованих та непридатних для використання звалищ відходів», – йдеться у тексті звернення.

Прокуратуру просять терміново встановити усі причини, обставини та наслідки пожежі та притягнення винних осіб до відповідальності.

«Просимо провести повну та об’єктивну перевірку викладених фактів щодо порушення  правил екологічної безпеки, невжиття заходів щодо ліквідації наслідків екологічного забруднення, в результаті якої відкрити кримінальні провадження внаслідок встановлення предметів складів злочинів передбачених Кримінальним кодексом України, з метою захисту законних екологічних прав та інтересів громади міста Львова та притягнення винних осіб до відповідальності», – йдеться далі.

Збір підписів стартував 14 липня під стінами Львівської міської ради і буде продовжуватись у всіх районах Львова. На сьогодні, вже зібрали понад півтисячі підписів львів’ян під колективним зверненням до обласного прокурора.

Акція триватиме щодня з 16:00 до 18:00.

Адреси, де проводитимуть збір підписів цього тижня:

Вівторок 19 липня – пр. Чорновола, біля супермаркету «Арсен»

Середа 20 липня – вул. Гетьмана Мазепи, біля супермаркету «Сільпо» (Балатон)

Четвер 21 липня – вул. Городоцька, біля Привокзального ринку

П’ятниця 22 липня – вул. Широка, біля Левандівського ринку

Ініціаторами збору підписів виступили ГО «Розвиток Громади», ВПВ «Патріот», УСУ АТО, Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих.
Нагадаємо,  що Центр боротьби з бездіяльністю ЛМР утворився в продовження акції «Наобіцяв, а не зробив», яка розпочалась ще 22 червня цього року.

Фото: volynnews.com

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...