ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура області звинуватила податкову у бездіяльності

|

Судом задоволено позов прокуратури про визнання незаконною бездіяльність податкової інспекції. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

податковий кодекчс

Львівською місцевою прокуратурою у суді доведено бездіяльність фіскальних органів під час податкового контролю за правильністю нарахування та сплати суб’єктами господарювання орендної плати за землю.

Обґрунтованість правової позиції прокуратури 15 липня 2016 підтверджено Львівським окружним адміністративним судом.

Так, вказаною прокуратурою встановлено, що всупереч вимогам ст. 288 Податкового кодексу України окремим суб’єктам господарювання при користуванні земельними ділянками на території Личаківського району міста Львова розраховувалася, і відповідно ними сплачувалася, орендна плата за землю у розмірі, що менший 3 відсотків нормативної грошової оцінки.

При цьому, контролюючим органом – Личаківською об’єднаною Державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Львівській області в порушення вимог Податкового кодексу України не вжито належних заходів щодо забезпечення проведення перевірок правильності такого розрахунку та відповідного донарахування суми податкового зобов’язання з орендної плати із застосуванням штрафних санкцій.

Це й стало підставою для подання прокуратурою вищевказаного позову.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...