ОСТАННІ НОВИНИ

У стамбульському аеропорту «застрягли» 80 українців

|

В аеропорту Стамбула наразі перебувають близько 80 громадян України, у тому числі діти.

стамбул

Про це в ефірі “5 каналу” у суботу повідомив генконсул України в Стамбулі Василь Боднар.

“За нашими списками зібрано близько 80 осіб. Це різні громадяни, більшість з них мають летіти в Україну: Київ, Одеса. Є транзитні пасажири, які теж чекають своїх перельотів стикувальних рейсів. Тому зараз ми намагаємося полетіти за допомогою українських авіаліній, якщо немає – то громадяни будуть розміщені в одному з готелів Стамбула”, – повідомив Боднар.

Реклама партнерів

Він також зазначив, що аеропорт Стамбула поступово відновлює свою роботу.

“Видно деякий незначний рух на злітній смузі, але служби не працюють. Офіційно аеропорт ще не відновив свою роботу”, – повідомив консул.

Як відомо, 16 липня більшість авіарейсів з українських міст до Стамбула (Туреччина) скасовано: згідно з даними онлайн-табло аеропорту “Бориспіль” скасовано ранкові, денні та вечірні рейси. Така сама інформація міститься на онлайн-табло аеропортів Львова, Одеси.

Аеропорт Харкова в ніч на суботу відправив і прийняв стамбульський рейс, денний рейс поки що позначений із затримкою. На табло аеропорта у Дніпрі поки що немає інформації про скасування рейсів до Стамбула.

Між тим, у посольстві України у Туреччині повідомили, що роботу усіх аеропортів Турецької Республіки відновлено.

“Робота усіх аеропортів Туреччини міжнародного сполучення відновлена. Пасажири, рейси яких були скасовані, будуть відправлені до місць призначення найближчим часом”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...