ОСТАННІ НОВИНИ

Сумна статистика: на Львівщині збільшилася кількість ДТП

|

За останні роки на дорогах Львівщини збільшується кількість автомобільних аварій та катастроф, в наслідок яких гинуть і травмуються не лише водії, пасажири але й діти. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі Служби автомобільних доріг України у Львівській області.

дтп

Підбиваючи підсумки першого півріччя поточного року, Службою автомобільних доріг зафіксовано збільшення дорожньо-транспортних пригод на автомобільних дорогах загального користування Львівської області. Тож, Служба автодоріг оприлюднює дані та причини дорожньо-транспортних пригод.

У період з 1 січня по 30 червня поточного року на автошляхах Львівщини скоєно 849 ДТП, з них 513 зіткнень та 66 перекидань; 168 наїздів на перешкоду та 9 наїздів на автомобілі, що стоять. Як наслідок 269 осіб травмовано та 22 особи загинуло.

У наслідок ДТП страждають не лише автомобілісти, але й інші учасники дорожнього руху –  пішоходи та велосипедисти. Протягом першого пів річчя водіями авто здійснено 51 наїзд на пішохода, в яких 36 осіб було травмовано, 15 осіб загинуло. Окрім того, здійснено 13 наїздів на велосипедистів, з яких 9 осіб травмовано, одна людина загинула.

Однією з основних причин скоєння ДТП є порушення правил дорожнього руху водіїв та інших учасників дорожнього руху, порушення правил обгону з виїздом на зустрічну смугу та перевищення швидкості. Так, з початку року через перевищення швидкості сталось 284 ДТП. Не гребують сідати за кермо і любителі оковитої, як наслідок горе-водіями скоєно 43 дорожньо-транспортні пригоди.

«Вибір швидкості руху повинен враховувати не лише дорожні умови і інтенсивність руху, алей досвід водія і особливості конструкції автомобіля. Згідно дорожньої ситуації, що постійно змінюється, потрібно вчасно регулювати швидкість, щоб мати можливість вчасно уповільнити рух або зупинити автомобіль для відвертання аварії або наїзду. Варто завжди мати на увазі, що правилами дорожнього руху в населених пунктах дозволена швидкість не більше 60 км/год. На вибір швидкості руху автомобіля безпосередньо впливають стан дорожнього покриття і погодні умови. При сухому покритті, хорошій видимості, відсутності перешкод, швидкість руху на дорогах поза населеними пунктами обмежується лише технічними характеристиками вашого транспортного засобу», – рекомендують дорожники.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...