ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині пройде Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту

|

Упродовж 22-30 серпня в селі Великий Дорошів Жовківського району відбуватиметься чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

ракети

У змаганні візьмуть участь понад 300 спортсменів з 20-ти країн світу. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.
Участь у чемпіонаті візьмуть команди з Італії, Китаю, Естонії, США, Швейцарії, Японії, Словаччини, Польщі, Болгарії, Канади, Великобританії, Чехії, Литви, Іспанії, Білорусі, Словенії, Латвії та інших країн світу.
Спортивне містечко розгорнеться в 11 км від Львова. На льотному полі площею понад 100 000 кв м розташують не тільки зону для змагань, але і фан-зону та фуд-корт. З центру Львова курсуватиме безкоштовний трансфер.
Окрім офіційної програми змагань організатори чемпіонату проведуть два позакласових змагання, в яких зможуть взяти участь не лише спортсмени, але й усі охочі. Це будуть змагання моделей ракет класу S2/Р з вантажем, а також популярні в Україні перегони дронів Copters Race.
Варто зазначити, що змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України, Міжнародної авіаційної федерації, Федерації ракетомодельного спорту України за сприяння Львівської обласної державної адміністрації.
Україна, зокрема Львівщина, вперше проводитиме такі престижні змагання світового рівня. Право приймати змагання такого високого рівня наша держава виборола у 2014 році в штаб-квартирі Міжнародної авіаційної федерації (м. Лозанна). Це стало можливим завдяки успішному проведенню на Львівщині чемпіонату Європи з ракетомодельного спорту 2015 року.
Довідково
Ракетомодельний спорт – це спортивно-технічний вид спорту, в якому учасники змагаються в конструюванні, виготовленні, організації запуску моделей ракет, а також пілотуванні, якщо мова йде про радіокеровані моделі. Цей вид спорту призначений для людей практично усіх вікових груп.

Фото: galsports.com

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...