ОСТАННІ НОВИНИ

Керівництво Львова хотіло випросити дозвіл на злив інфільтратів у міську каналізацію, - еколог

|

У Львові 14-15 липня  проходила конференція щодо поводження із побутовими відходами, під час якої керівництво міста намагалось отримати дозвіл на злив інфільтратів з Грибовицького сміттєзвалища у  міську каналізацію. Про це у коментарі Львівському порталу розповів голова львівського Комітету екологічного порятунку Марко Шпікула.

1

За його словами, основна мета обговорення зі сторони міської влади – отримати дозвіл на злив шкідливих речовин у міську каналізацію.

«Міська рада дуже хотіла, щоб ця конференція дала згоду на злив інфільтрату в міську каналізацію. Втім народний депутат (та голова Всеукраїнської екологічної ліги – ред.) Тетяна Тимочко та ініші учасники конференції відмовилися. Вони дійшли до того, що треба вивчати цю проблему. Вони не можуть щось рекомендувати міській раді і давати дозволи», – розповів М. Шпікула.

Також він нагадав, що сьогодні інфільтрати з сміттєзвалища під видом «стічних вод» потрапляють у міську каналізацію.

«Сьогодні «Львівводоканал» заключив угоду з ЛКП «Збиранка» на прийом дощових і інших стічних  вод.  ЛКП «Збиранка» вважає, що відходи сміттєзвалища, які утворюються в результаті його діяльності, – це стічні води і збираються скидати їх на вулиці Щурата по 15 тисяч куб. м на рік.  Крім цього, «Львівводоканал» видав ліміт, які мають бути допустимі концентрації шкідливих речовин.  Там є перевищення у декілька разів норм. Тобто вони скидають не стічні води, а скидають відходи, і на цей трубопровід  витратили 5 млн грн», – зазначив він.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...