ОСТАННІ НОВИНИ

Хто спішить… Поліцейські нагадують водіям правила обгону на дорозі

|

Львівські правоохоронці нагадують водіям про правила обгону на дорогах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ НП у Львівській області.

обгон

Порушення правил обгону може стати причиною виникнення аварійної ситуації на дорозі, тож, перш ніж здійснити цей маневр, керманичу необхідно обов’язково врахувати декілька важливих факторів.

Насамперед, треба переконатися, що жоден із водіїв, які рухаються позаду, не розпочав обгону. Для цього на транспортних засобах передбачені додаткові прилади – дзеркала заднього виду, якими водій повинен обов’язково скористатися. Фахівці наголошують: у жодному разі не можна повертати голову через плече, адже при цьому ви ризикуєте втратити контроль за транспортних засобом, що їде попереду.

Ще одна важлива умова – необхідно переконатися, що керманич, який рухається попереду по тій самій смузі, не подав сигналу про намір повертати ліворуч.

Перед тим, як здійснити обгін, потрібно також зважити, чи смуга зустрічного руху, на яку ви виїжджатимете, вільна від транспортних засобів на достатній для обгону відстані.

Також слід переконатися, що після здійснення цього маневру ви зможете повернутися на займану смугу, не створюючи перешкод автомобілю, який ви обганяєте.

Водіям необхідно пам’ятати, що обгін заборонено:

–          на перехресті;

–          на залізничних переїздах та ближче ніж 100 м перед ними;

–          ближче ніж 50 метрів перед пішохідним переходом у населеному пункті і 100 м – поза ним;

–          у кінці підйому, на мостах, естакадах, шляхопроводах, крутих поворотах та інших ділянках доріг із обмеженою оглядовістю чи в умовах недостатньої видимості;

–          у тунелях;

–          на дорогах, що мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку.

Не можна обганяти транспортний засіб, що здійснює об’їзд або обгін, а також колону, позаду якої рухається транспортний засіб із увімкненим проблисковим маячком (окрім оранжевого).

За нехтування правилами обгону передбачено адміністративну відповідальність. Порушнику доведеться сплатити штраф у розмірі 425 гривень.

Шановні водії! Сумлінно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, уникайте ризикованих маневрів та пам’ятайте: безпека на дорозі залежить від кожного!

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...