ОСТАННІ НОВИНИ

Половина львів'ян проти проведення Євробачення у своєму місті, - дослідження

|

Лише половина (52,1%) львів’ян хотіли би провести співочий конкурс «Євробачення-2017», який наступного року прийматиме Україна, у рідному місті. Такі результати соціологічного дослідження, яке провів Центр досліджень і комунікацій «Active Group», передає Львівський портал.

Євробачення

Задаючи питання львів’янам, яке місто, на їх думку, має прийняти «Євробачення-2017», виявилося, що лише 52,1% жителів міста Лева хотіли би бачити місцем проведення «Євробачення» рідний Львів. У той час як 27,9% опитаних львів’ян вважають, що фінальні стадії головного пісенного конкурсу Європи мають відбутися у столиці – Києві.

Інші міста України, на думку львів’ян, менше підходять для прийому гостей із Європи: Одеса – 5,1%, Харків – 3,1%, Дніпро – 2,9%, варіант «інше місто» обрало 2,4%. Не визначилися з приводу цього питання 6,5% респондентів.

1

2 та 3 липня 1807 респондентів мали змогу відповісти на наші запитання та, тим самим, сформулювати свою думку з приводу місця проведення «Євробачення-2017» . Польова фаза дослідження проводилась у Львові компанією «Active Group» останні вихідні кожного місяця в рамках проекту «Львівський омнібус». Похибка не перевищує 2,5%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування на замовлення декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...