ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові встановлять пам’ятник депортованим українцям

|

Розпочато збір коштів на будівництво пам’ятника жертвам депортації, який планують спорудити у Львові на перехресті вул. І. Свєнціцького – І. Севери – В.Стуса. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

памятник депортованим українцям

За словами в.о. директора департаменту Марії Вагіли, ще у 2004 році, у зв’язку з відзначення 60-х роковин операції «Вісла» на звернення ОДА прийнято ухвалу ЛМР про спорудження у Львові пам’ятника жертвам депортації і визначено замовником його спорудження Об’єднання «Закерзоння». У результаті проведеного у 2007 році конкурсу журі визнало переможцем проект скульптора Сергія Олешка (на фото).

Об’єднання “Закерзоння” відкрило окремий гривневий банківський рахунок, а для координації всіх робіт створило Громадський комітет.

Реквізити окремого банківського рахунку, на який можна вносити доброчинні пожертви на спорудження пам’ятника: поточний рахунок № 26000301203692 в національній валюті в ТВБВ № 10013/0289 філії – Львівського ОУ АТ “Ощадбанк”, МФО 325796, ЄДРПОУ 25244559.

Фото: ЛОДА

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...