ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'яни вже створили понад 800 ОСББ

|

У Львові збільшується кількість ОСББ: станом на 1 липня їх в місті 832. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

ОСББ

Як розповів начальник відділу супроводу ОСББ Сергій Солтис, позитивна динаміка зі створення нових ОСББ особливо помітна за останні кілька місяців. Відтак, за кількістю ОСББ Львів є одним з перших в Україні.

«За останні місяці є хороша динаміка щодо створення ОСББ. До прикладу, за останній місяць 127 будинків створили ОСББ. Станом на 1 липня у місті є 832 ОСББ. По кількості ОСББ – ми одні з перших по Україні. Особливо багато об’єднань у нас створюється останніми місяцями», – розповідає Сергій Солтис, начальник відділу супроводу ОСББ.

Відтак, аби отримати всю необхідну інформацію як створювати ОСББ, мешканці можуть звертатись у відділі супроводу ОСББ.

«Якщо мешканці будинку хочуть створити ОСББ, то отримати консультацію вони можуть у районній адміністрації або у нас. Можна приходити запитувати, телефонувати, радо надамо необхідну інформацію», – додає Сергій Солтис.

Місто також фінансово підтримує ОСББ.

«Станом на зараз маємо 700 тис грн на завершення ремонтних робіт по трьох об’єктах. Також ще 3 млн грн передбачені по програмі «Теплий дім». Деякі мешканці вже користуються цією програмою», – зазначив Сергій Солтис.

Проконсультуватися з питання створення об’єднання можна у відділі супроводу ОСББ департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР (пл. Ринок, 1, каб. 107, тел. 297-59-95).

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...