ОСТАННІ НОВИНИ

У семи львівських озерах знайшли небезпечні речовини

|

У Львові майже в усіх міських озерах виявлено перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

озеро

Результати хімічних аналізів води, проведених хімічною лабораторією КП «Адміністративно-технічне управління» протягом ІІ кварталу 2016 року показали, що немає перевищень гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин лише у двох водоймах.

Зокрема, це такі водойми: став у Залізничному районі (вул. Щирецька,105) та став у парку «Снопківський» (вул. Кримська, верхня водойма).

Натомість у  семи водоймах виявили перевищення понад п’ятьох  показників концентрацій забруднюючих речовин. Це такі водойми: потік «Лисиницький» на вул. Тракт-Глинянський, 150; став на вул. Повітряній, 2; ставок на вул. Стрийській, 15; річка Зубра в с. Зубра; став на вул. Пекарській, 50; потік «Водяний» на вул. Авіаційній, 7; потік «Скнилівок» в с. Скнилів.

Як зазначив начальник хімічної лабораторії Ігор Гуменний, «перевищення шкідливих речовин в літній період є в місцях, де відбуваються застійні процеси, викликані надмірною кількістю рослинності та зменшення доступу кисню. У забрудненні водних джерел має місце і людський фактор, зокрема миття автомобілів у водоймах, засмічення їх відходами, адже розкладання поліетилену та пластику мають згубний вплив».

Нагадаємо, хімічна лабораторія щоквартально перевіряє показники якості поверхневих вод 35 водойм у Львові, проводить аналізи на наявність таких забруднюючих речовин як залізо, аміак, нітрати, нітрити, фосфати, хлориди, сульфати, завислі речовини, жири, синтетичні поверхнево-активні речовини, легко окислювальна органіка та нафтопродукти.

Раніше Львівський портал писав, де у Львівській області можна купатися.

Фото: tvoemisto.tv

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...