ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура Львівщини повернула державі сховище і протирадіаційне укриття

|

На Львівщині за втручання прокуратури у державну власність повернуто два об’єкта цивільного захисту населення. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

протирадіаційне сховище

Органи прокуратури області приділяють значну увагу питанням захисту інтересів держави, в тому числі шляхом вжиття заходів цивільно-правового характеру щодо збереження у державній власності об’єктів цивільного захисту населення.

Зокрема, ще у 2014 році Миколаївським міжрайонним прокурором подано позов в інтересах держави до Миколаївської міської ради та суб’єкта господарювання про витребування з чужого незаконного володіння та визнання права власності за державою на два об’єкта цивільної оборони. Йшлося про сховище загальною площею на 300 чоловік та протирадіаційне укриття на 160 чоловік.

Відтак, за принципової позиції прокуратури, ухвалою апеляційного суду Львівської області 11 липня поточного року залишено без змін рішення Миколаївського міськрайонного суду, яким вказаний позов прокуратури було повністю задоволено. Тобто, рішення суду про повернення у державну власність двох об’єктів цивільного захисту населення набрало законної сили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *