ОСТАННІ НОВИНИ

Які вузи в Україні – найгірші

|

У вищих навчальних закладах по всій Україні зафіксовано 381 порушення. Із них – 101 випадок здирництва. Про це повідомляє УП.

вуз

 

80 університетів не гарантують вибір дисциплін студентами. У понад 150 випадків ВНЗ не надають повної інформації про себе.

Реклама партнерів

в1

У перший день вступної кампанії виконавчий директор аналітичного центру CEDOS Єгор Стадний презентував результати моніторингу порушень в українських ВНЗ. Про них можна дізнатися на сайті Profrights. Ресурс фіксує зареєстровані порушення і візуалізує їх на карті та за допомогою діаграм.

“Інформацію ми отримували з відкритих джерел: повідомлень правоохоронних органів, прокуратури, поліції, СБУ, реєстру досудових розслідувань, повідомлень із медіа, від викладачів та студентів. Вони проходили ретельну перевірку. серед усіх порушень було зафіксовано й 47 випадків недотримання прав викладачів”, – розповів Єгор Стадний.

Зі 101 випадку вимагання неправомірної грошової вигоди зафіксовано 26 випадків хабарів на сесії та 24 хабарі під час вступу.

12 історій, коли зі студентів вимагали гроші за поселення у гуртожиток або примушували працювати в гуртожитках (наприклад, на вахті).

Незаконні благодійні внески –12, розбазарювання майна –17 випадків.

10 перевірених порушень полягали упримусовій практиці, невиплаті стипендій.

Антилідерами в рейтингу київських вишів за версією CEDOS стали: МАУП, НАУ, Київський медуніверситет імені О. Богомольця.

Відзначилися й житомирська філія Торгово-економічного університету та філія Університету харчових технологій у Кам’янці-Подільському.

Зафіксовано порушення й у Львівському інституті економіки і туризму, Аграрному львівському університеті й Комерційній академії.

в2

Примусові відробітки за поселення в гуртожитки практикують у Харківському політехнічному.

Зафіксовано порушення в Одеській юридичній академії, Університеті харчових технологій та Медичному університеті.

Ужгородський і Мукачівський університети відзначилися хабарями на сесії. До них у переліку порушників приєдналися виші Миколаївщини й Черкащини.

Фото: kpravda.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...