ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові розпочали прокладати велодоріжку до Брюхович

|

У Львові 8 липня стартувало будівництво велосипедної доріжки від вулиці Варшавської до Брюхович.  Очікується, що роботи тут триватимуть орієнтовно до кінця жовтня. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

вело

Як повідомляють у міському управлінні інженерного господарства, зараз будівництво розпочато на ділянці біля будинку №276 на вул. Замарстинівській у напрямку до Брюхович. На цій ділянці велодоріжка проходитиме вздовж дороги, а у напрямку до вул. Варшавської – існуючими проїздами та вул. Заозерною. За словами керівника міського відділу капремонту Романа Заріцького, загальна протяжність маршруту в обох напрямках становитиме близько 5,5 км, загальна площа покриття – 8572,44 кв м.

Вартість будівельних робіт за договором – 10 млн. 185 тис. 643 грн. 20 коп. Замовник – департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Генпідрядник – ТзОВ «Теко Лімітед» – львівська компанія, яка є переможцем тендерних процедур. «Це буде спортивна, відпочинково-рекреаційна велодоріжка для львів’ян», – зазначає Заріцький.

Реклама партнерів

За словами радника міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Олега Шміда, очікується, що до кінця року довжина львівської веломережі наблизиться до позначки 100 км. Так, окрім Брюховицької велотраси, незабаром будуть збудовані велошляхи вздовж вулиць Стуса, Богданівської, Садової, Сихівської, Червоної Калини, – у рамках реконструкцій вулиць. Серед суто велосипедних проектів – доріжка на верхній частині вулиці Городоцької. Також нещодавно в парку Знесіння розпочалося будівництво веломаршуту на Винники, який, за очікуваннями, буде повністю реалізований наступного року. Багато дрібніших велопроектів реалізують районні адміністрації в рамках ремонтів тротуарів. «Це, скажімо, велодоріжка разом із тротуаром на вул. Сихівській, але там ще потрібно завершити проект та провести тендер. Також передбачено маленькі ділянки велодоріжки на вул. Володимира Великого. На дуже багато проектів ще бракує коштів, тож чекаємо дофінансування з бюджету в рамках перерозподілу коштів, але за це ще повинні проголосувати депутати на наступній сесії міськради», – додає Олег Шмід.

Фото: firtka.if.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...