ОСТАННІ НОВИНИ

На дорогах області випробують німецьку технологію

|

Для ремонту автомобільних доріг на території області планують випробувати передову технологію зміцнення ґрунтів, яка дозволяє будувати нові траси швидко та ефективно. Такий експеримент голова облдержадміністрації Олег Синютка запропонував представникам німецької компанії KINPRO Holding GmbH, котрі виявили намір запровадити свою методику на Львівщині. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

ремонт доріг

Зустріч відбулась сьогодні, 8 липня, у стінах адміністрації.

Іноземні бізнесмени прагнуть долучитись до будівництва автомобільних трас із застосуванням власної технології KINPRO GROUND System, котра дуже добре зарекомендувала себе у світі. За їх словами, це методика може бути застосована на 90% всіляких типів ґрунтів. Вона проста у застосуванні і дозволяє в короткі терміни підготувати ґрунт для будівництва основи дорожнього покриття.

У підсумку розмови сторони дійшли згоди щодо випробовування цієї технології на одній із ділянок доріг Львівщини. Відповідні бізнес-пропозиції представники німецької компанії підготують та нададуть вже найближчим часом.

«Якщо ця технологія після випробування та тестової експлуатації виправдає себе на наших дорогах, ми готові запроваджувати її для будівництва», – резюмував голова ОДА.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...