ОСТАННІ НОВИНИ

До Львова приїхали учасників соціального навколосвітнього велотуру

|

У понеділок, 11 липня, у сквері біля пам’ятника В’ячеславові Чорноволу, групу учасників навколосвітнього велотуру «Україна та світ без сиріт» зустріло керівництво області, а також мешканці та гості міста Львова. Уже 13 липня учасники велотуру вирушать зі Львова у країни Європи. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

велосипедисти

Близько 40 учасників, серед яких є прийомні діти із своїми сім’ями, усиновителі, вихованці та випускники інтернатів, представники громадських та благодійних організацій, а також просто небайдужі  до проблем українських дітей-сиріт люди, уже проїхали на велосипедах через Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Луцьк і Червоноград до Львова, а далі їхній шлях пролягатиме через Польщу, Литву, Латвію, Естонію, Фінляндію, Швецію, Норвегію та Німеччину.

велосипедисти1

Реклама партнерів

Організатори велопробігу – Всеукраїнська громадська організація «Україна без сиріт».  Варто зазначити, що велотур відбувається за активної участі та підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

велосипедисти2

Фото: ЛОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...