ОСТАННІ НОВИНИ

Через нові норми вступної кампанії ЛНУ імені І. Франка довелось оновити сайт

|

Львівський національний університет імені Івана Франка спеціально до вступної кампанії 2016 р. оновив веб-сайт, який є одним із найважливіших ресурсів для вступників, оскільки цього року заяви на вступ подаватимуть лише в електронній формі. Про це Львівському порталу повідомили у відділі інформаційного забезпечення університету.

сайт ЛНУ

Під час роботи над сайтом, що тривала чотири місяці, було проаналізовано подібні ресурси закордонних та українських вишів, проведено три соціологічні опитування серед вступників та першокурсників. Створити сучасний дизайн ЛНУ допомогла IT-компанія Softserve.

На сайті можна знайти розділи для абітурієнтів, вступників на старші курси, а також для іноземних студентів, де кожен може дізнатися найбільш актуальну інформацію для вступу – від вибору спеціальностей до термінів зарахування.

Також у розділах «Корисна інформація» та «Довідник» розміщені усі необхідні додаткові дані щодо умов вступу. Зокрема, правила прийому, ліцензійні обсяги, вартість навчання та інше.

Особливу увагу на сайті зосереджено на виборі спеціальностей. Для цього розробили три типи пошуку:
– за факультетом/коледжем, де можна переглянути усі можливі спеціальності;
– за предметами ЗНО. Абітурієнт вводить до чотирьох предметів ЗНО, і система обирає варіанти вступу на усі можливі спеціальності;
– за назвою спеціальності. Абітурієнт самостійно вводить назву спеціальності, яка його цікавить, щоб отримати усю необхідну інформацію про цей напрям та можливості під час навчання.

Таким чином на веб-сайті розміщені дані про 88 спеціальностей, де чітко вказано, що студент може дізнатись, які предмети вчитиме, свою компетенцію та перспективи працевлаштування, а також вартість навчання.

Крім того, на сайті у розділі «Списки» можна буде дізнатися про списки рекомендованих на вступ, списки зарахованих та про рейтинг. До появи такої інформації цей розділ є тимчасово прихованим.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...