ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові говоритимуть про розвиток культурного туризму

|

У п’ятницю та суботу у Львівському палаці мистецтв у рамках проекту “Тіні забутих предків. Виставка” відбудеться зустріч з українською актрисою Ларисою Кадочниковою – виконавицею ролі Марічки у фільмі Сергія Параджанова, а також круглий стіл на тему “Культура і туризм”. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

культ

За словами директора департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христини Береговської, зустріч із Ларисою Кадочниковою – виконавицею ролі Марічки у фільмі Сергія Параджанова “Тіні забутних предків”  – відбудеться у п’ятницю, 8 липня. А у суботу, 9 липня, о 16:00 год організують круглий стіл на тему “Культура і туризм”. Учасники заходу обговорюватимуть світовий досвід культурного туризму, аналізуватимуть ситуацію, яка склалася в Україні у цій сфері, та запропонують способи вирішення актуальних проблем.

Учасники круглого столу: Павло Гудімов (куратор проекту); Христина Береговська (директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації); Марта Іванішин (відділ промоції міста), Андрій Москаленко (заступник міського голови з питань розвитку туризму); Діана Клочко (мистецтвознавець, урбаніст); Ірина Подоляк (заступник Голови ВРУ з питань культури та духовності); Зенко Афтаназів (засновник арт-інституції Zenko Foundation); Михайло Мороз (в.о. начальника управління культури Львівської міської ради).

Фото: соцмережі

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...