ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'ян просять прийняти іноземних волонтерів у свої родини

|

Міжнародна молодіжна організація AIESEC у Львові запрошує сміливців і відкритих людей взяти участь у програмі «Host Family», прийнявши у себе вдома іноземного волонтера. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

волонт

Участь у програмі – один із найефективніших способів практики англійської чи іншої іноземної мови і чудова можливість пізнати іншу культуру просто у себе вдома та презентувати українську гостинність, зазначають організатори.

У межах реалізації міжнародної програми стажувань, цього літа до Львова приїжджає близько ста волонтерів із різних країн на різноманітні соціальні проекти – освітні, екологічні, підприємницькі, культурні. Організація AIESEC намагається знайти якомога більше приймаючих сімей серед львів’ян, адже це безцінний досвід як для них, так і для іноземців, постійна практика англійської, відкриття світу, руйнування культурних стереотипів та незабутнє літо просто у рідному місті.

Серед країн, звідки приїдуть іноземці, надзвичайне різноманіття: Туреччина, Єгипет, Малайзія, Сингапур, Нідерланди, Бахрейн, Китай, Мексика, Марокко, Туніс, Німеччина.

Марія, яка приймала вже за цією програмою волонтера з Тунісу у себе вдома, ділиться враженнями: «Рішення стати приймаючою сім’єю – одне з найнеочікуваніших у моєму житті. Після довгих роздумів та розмов з батьками, у мене жив Хмані – волонтер з Тунісу. Ми жодного разу про це не пожаліли. Щовечора на сімейній вечері у нас був час відкриттів, адже ми стільки дізнались про його країну! Ви знали, що в селах Тунісу родини мають свій законний кусок моря, де тільки їм дозволено рибалити? Ми багато спілкувались про релігію, політику, культуру… І, звичайно, рівень моєї англійської значно зріс. Навіть мама, котра зовсім не знає англійської, вивчила безліч слів. А Хмані до кінця стажування прекрасно розумів, що йому намагається сказати моя мама. Можна ще багато писати про те, чому варто стати «Host Family», але скажу одне: наступного літа ми їдемо в гості до Хмані в Туніс».

За умовами програми, приймаючі сім’ї надають спальне місце для іноземця та доступ до кухні, ванної.

Зареєструватися для участі у програмі можна тут.

Контакти: Софія, +380963208511 (sofiia.holynska@aiesec.net); Ірина, +380631118772

Довідка

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, діяльність якої спрямована на розвиток лідерського потенціалу у молоді через міжнародні стажування. Організація об’єднує 126 країн світу, де кожна частина процесів керована студентами та нещодавніми випускниками, які зацікавлені у світових проблемах, розвитку лідерства та культурному розумінні.

Фото: news.vash.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...