ОСТАННІ НОВИНИ

Цілісний майновий комплекс збагачувальної фабрики повернули державі

|

Суд задовольнив позов прокуратури про визнання незаконним рішення щодо приватизації державного підприємства «Центральна збагачувальна фабрика «Червоноградська». Таким Чином до державної власності повернуть майна на суму близько 300 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Львівська вугільна компанія

Зокрема, господарським судом Львівської області 4 липня поточного року задоволено позов заступника прокурора Львівської області, поданого в інтересах держави в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області та ПАТ «Львівська вугільна компанія» про скасування рішень щодо приватизації майна та його оцінку.

Відтак, суд погодився з вимогами прокуратури та скасував накази регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області, видані ще у 2007 та 2008 роках щодо приватизації цілісного майнового комплексу державного підприємства «Центральна збагачувальна фабрика «Червоноградська», створення ВАТ «Львівська вугільна компанія» в процесі його приватизації та про оцінку майна вказаного держпідприємства.

Реклама партнерів

На даний час рішення суду у законну силу не вступило.

Фото:  www.bbc.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...