ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкрили потужний торговий та офісний центр

|

У Львові на вулиці Шевченка 111а відкрили найбільший в Європі торговельний та офісний центр компанії Amway. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

емвей

У відкритті взяв участь керівник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матис, а також керівники центрального офісу в Україні та керівництво Європейської штаб-квартири компанії.

“Якщо компанія відкриває такий центр саме на Львівщині, то оцінені нею споживацькі можливості та оцінка перспектив, котрі відкриваються в найближчому майбутньому є позитивними. Особливо це важливо в контексті збільшення рівня заробітної плати, про який ми постійно ведемо розмови з інвесторами,. Бізнес-модель компанії передбачає ведення персональної підприємницької діяльності. Це і є той малий бізнес, котрий надзвичайно важливо підтримувати в наш час. Підвищення купівельної спроможності населення через підняття рівня оплати праці якнайкраще стимулюватиме розвиток такого бізнесу”, – зазначив Р. Матис.

Фото: ЛОДА

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...